خرید فالوور ایرانی

بهترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور است. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این‌یک امتیاز به شمار می‌آید.

مردم زمانی که می‌بینند شما فالوور زیادی دارید خودبه‌خود شمارا دنبال می‌کنند و بیشتر موردتوجه مردم قرار می‌گیرید، شما با خرید فالوور برای یک صفحه تجاری، درواقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و«جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که فالوور ایرانی بهتر است یا خارجی؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت:فالوور ایرانی و خارجی هر دو یک نوع اکانت هستند؛ اما نام و تصویر آنها متفاوت است. اگر کسب و کار شما ایرانی است و قصد ارائه خدمات به کاربران ایرانی را دارید، خرید لایک و فالوور ایرانی بهترین گزینه است. با خرید لایک و فالوور خارجی، تصاویر و مطالب شما برای افراد خارج از کشور نمایش داده می‌شوند. به همین علت،  فالوورهای خارجی هیچ سودی برای شما نخواهند داشت.

فالوورهای ایرانی از آنجایی که از منطقه ایران هستند می‌تواند به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کنند. به دلیل اهمیت ویژه الگوریتم‌های اینستاگرام به منطقه مکانی کاربران و فالوورهای یک صفحه، استفاده از فالوورهای ایرانی می‌تواند شما را از خطر از دست رفتن صفحه دور نگه دارد. به صورت کلی می‌توان مزایا فالوور ایرانی را به شرح زیر دانست:

 1. افزایش میزان کامنت و لایک واقعی ایرانی
 2. افزایش میزان نرخ تعامل صفحه
 3. عدم حساسیت الگوریتم‌های اینستاگرام
 4. امکان فروش بالا به دلیل ایرانی بودن کاربران
 5. واقعی بودن فالوورهای افزوده شده
 6. هزینه کم نسبت به میزان بازگشت سرمایه

در نتیجه استفاده  از فالوورهای ایرانی سبب می شود که پست های شما برای افراد ایرانی به نمایش گداشته شود و این امر سبب جذب مخاطب یا خریدار ایرانی میشود که مزیتی بزرگ برای رونق کسب کارتان به شمار می آید. از سوی دیگر مخاطبین شما با دیدن فالوورهای ایرانی راحت تر به شما اطمینان خواهند کرد در حالیکه با دیدن فالوورهای خارجی (باتوجه به نوع محصول شما) ممکن است  کمی دچار تردید شوند.

چه سایتی برای خرید فالوورهای ایرانی مناسب است؟

این سوال دغدغه ی اصلی بسیاری از کاربران است که از کدام سایت خرید کنند تا خیالشان راحت باشد که فالوورها صد در صد ایرانی هستن. متاسفانه بسیاری از سایت ها فالوورهای خارجی را به جای فالوورهای ایرانی میفروشن که  این امر باعث عدم اعتماد کاربران شده است.

ایران فالوور 24

 با بیش از سه سال و نیم سابقه کاری و هزاران سفارش موفق
و بیشترین تنوع ممکن در سرور ها که سبب انتخابی راحت برای شما عزیزان میشود و همچنین مناسب ترین قیمت ها و پشتیبانی 24 ساعته میتواند سامانه ای امن با دسترسی آسان برای شما عزیزان شود.

ایران فالوور 24 جهت اطمینان بیشتر کاربران گرانقدر سرویس فالور رایگان را آماده کرده است که میتوانید قبل از خرید دیگر خدمات از آن استفاده کنید.

خدمات دیگر ایران فالوور 24 عبارتست از:

 • فالوور
 • لایک
 • بازدید
 • کامنت
 • رای استوری اینستاگرام 
 • ویو IGTV
 • ممبر فیک کانال تلگرام 

⬇️⬇️
فروشگاه ما

Iranfollower24.com

با ایران فالوور 24 بدرخشید.

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

بهترین سایت خرید خدمات اینستاگرام با ایران فالوور 24 در اوج باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست بازپرداخت

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب