خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام چه تأثیراتی دارد؟

بهترین اقدام برای افزایش تعداد فالوور های یک صفحه‌ی اینستاگرامی خرید فالوور است که در کم‌ترین زمان ممکن و به راحتی اتفاق می‌افتد، به طوری که فقط کافیست متقاضی از طریق یکی از وب سایت‌های خرید فالوور درخواست خود را به جهت خرید ثبت کند و با پرداخت بهای مشخص شده تعداد فالور مد نظر خود را خریداری نماید، گفتنی است برای خرید دنبال کننده هیچ محدودیتی از نظر تعداد وجود ندارد و تقاضا کننده ها می‌توانند تعداد مد نظر خود را تهیه کنند.

با خرید فالوور اینستاگرام ناخودآگاه کاربران بیشتر و بیشتری جذب صفحه می‌شوند چرا که افراد برای دنبال کردن یک صفحه ابتدا تعداد فالوور های آن را چک می‌کنند و در صورتی که رقم بالایی در بخش فالوور ها ببینند، به مراتب ببیشتر جذب پیج مربوطه می‌شوند. به عبارتی دیگر بالا بودن تعداد دنبال کننده‌های صفحه‌های اینستاگرامی نشان دهنده ی قابل اعتماد بودن و با کیفیت بودن صفحه‌ی مربوطه است.

خرید لایک و فالوور اینستاگرام از ما

در حال حاضر با توجه به استقبال بالایی که از این امر شده و متقاضیان پر شماری که دارد، مراجع متعددی در حال فروش و ارائه لایک و فالوور اینستاگرام هستند. مراجعی که نمی‌توان به همه آنها اعتماد کرد، زیرا برخی از آنها با سو استفاده از سادگی متقاضیان به کلاه برداری از این طریق می‌پردازند. بنابراین برای خرید لایک و فالوور باید از اعتبار مرجع مربوطه اطمینان حاصل کنید تا از بروز کلاه برداری و سو استفاده گری جلوگیری نمائید.

لازم به ذکر است اگر در این زمینه ما را انتخاب کنید و به خرید فالوور بپردازید نیازی به وجود هیچ گونه اضطراب ناشی از سو استفاده گری مراجع نا معتبر نیست، چرا که ما تمام تلاش خود را می‌کنیم با کیفیت ترین خدمات را در این راستا ارائه دهیم و رفاه حال همه مشتریان را فراهم کنیم.

خرید لایک و فالوور اینستاگرام از ما مزایای جذابی دارد که در ادامه برخی از آنها را نام برده ایم:

  • فرایند خرید بسیار سهل و ساده است.
  • در کمترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد.
  • در دسترس است.
  • بهترین کیفیت‌ها را دارد.
  • مستلزم بهای مقرون به صرفه و مناسبی است.
  • و موارد بسیار زیاد دیگری همچون موردهای فوق.

فالوورهای پولی نظرات نامناسب و تبلیغـات ناخواسته درج می‌کنند

خریداران از جانب فالوورهای بدل خود، اغلب نظراتی به زبان‌های دیگر دریافت کرده و به‌دلیل عدم آگاهی از زبان این نظرات، ممکن است با تبلیغات غیراخلاقی یا سیاسی سروکار داشته باشند. یک روش شایع حساب‌های رباتیک، درج انبوه نظرات بی‌ربط با محتوای شما است. بعید نیست در قسمت نظرات یک پست در قالب آگهی ترحیم، با جملاتی همچون «خیلی خوب بود» یا «لذت بردم» مواجه شوید.

فالوورهای بدل شناسایی و حذف می‌شوند

اینستاگرام در پی ارائه تجربه‌ای لذت‌بخش برای اعضا بوده و از این رو در شناسایی و حذف اکانت‌های خاطی هیچ‌گونه اغماضی نمی‌کند. کارشناسان فنی اینستاگرام در تشخیص و تعلیق اکانت‌های بدل از مهارت و از تخصص بالایی برخوردار هستند. شاید خرید فالوور به مبلغ خرد به‌ظاهر مقرون به‌صرفه باشد، اما اینستاگرام با حذف بلافاصله فالوورها پس از خرید، قطعا شما را پشیمان خواهد کرد.

نهایت باید از خود پرسید هدف از خرید فالوور چیست؟ این فالوورها چه واقعی باشند و چه مجازی، هیچ پولی بابت خرید محصول نپرداخته و افراد دیگر را نیز به شما معرفی نمی‌کنند.
اگر هدف تاثیرگذاری است، برندهای تجاری اصولاً بر مبنای تعداد فالوور، تاثیرگذاران را انتخاب نمی‌کنند و بخصوص ترجیح می‌دهند با دارندگان فالوور بدل همکاری نداشته باشند. اگر از نام‌های تجاری معتبر هستید، جعل تعداد فالوورها فاقد ارزش است و علاوه بر نبود مشتری، با کشف و حذف سریع اکانت‌های «فیک» خیلی زودتر از آنچه تصور کنید هزینه‌ی خود را به‌هدر خواهید داد.


جهت مطالعه سایر مطالب ، به بلاگ مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست بازپرداخت

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب