خرید لایک و ویو

خرید لایک و ویو

خرید لایک و ویو ، موضوعی به نظر بی اهمیت است و کسانی که در اپلیکیشن مشهور و محبوب اینستاگرام ، مشغول کسب و کار هستند، فکر می کنند که لایک و ویو، به اندازه کامنت و فالوور اهمیت ندارد؛ا ما جالب است بدانید که همین لایک و ویو، می تواند کسب و کار یک شخص را به نقطه اوج برساند.در مقاله های قبلی، درباره اهمیت خرید کامنت و فالوور (دنبال کننده) خارجی یا ایرانی توضیح دادیم و ضروری بودن آن موضوعات را به شما اطلاع دادیم.در این مقاله، قصد داریم درباره اهمیت لایک و ویو بنویسیم و اهمیت این دو موضوع مهم را به شما اطلاع رسانی کنیم.

پس با ادامه مطلب، همراه ما باشید…

لایک اینستاگرام چیست؟

مطمئنا تا حالا، واژه لایک اینستاگرام را شنیده اید.
لایک یا همان خوش آمدن از چیزی، در اینستاگرام به شکل یک قلب قرمز رنگ به نمایش در آمده است. اگر از پست یک کاربر اینستاگرام خوشتان آمد، می توانید با لمس کردن دکمه لایک و یا با دبل کلیک (دو بار لمس کردن یا فشردن چیزی به شکل سریع و پشت سر هم) کردن روی آن پست، ابراز علاقه خود را نسبت به یک پست، نشان دهید.

علامت لایک، یک شکل قلب سفید است که با لایک کردن، به رنگ قرمز در می آید.

اهمیت لایک کردن

همانطور که بالاتر اشاره شد، لایک کردن به نشانه ابراز علاقه شما نسبت به پستی است؛ پس وقتی پستی را لایک کنید، تمام فالوور های یک کاربر اینستاگرام، متوجه می شوند که شما آن پست را لایک کردید و حتی می توانند تعداد لایک های یک پست را ببیننداگر شما قصد دارید که کسب و کاری را در دنیای اینستاگرام بر هم بزنید و یا اگر دوست دارید به یک شاخ اینستاگرام تبدیل شوید، نیاز به لایک های بالا برای یک پست دارید.با لایک های بالای یک پست، توجه کاربران به پست شما جلب می شود و حتی ممکن است پست شما با تعداد لایک های بالا، به بخش اکسپلورر (در مقاله های قبلی توضیح دادیم) برود.پس طبق گفته ها، نتیجی می گیریم که لایک، بسیار بسیار مهم است و قطعا، مردم پستی با تعداد لایک های پایین را لایک نمی کنند و خریدن لایک، امری واجب است.

ویو اینستاگرام چیست؟

ویو یا همان بازدید، تعداد بازدید کاربران اینستاگرام را به فالوور ها نشان می دهد. ویو، بخش بسیار مهمی برای کسی است که می خواهد پستش را به بخش اکسپلورر، انتقال دهد.

اهمیت ویو چیست؟

برای افرادی که از اینستاگرام برای اشتغال استفاده می کنند، خریدن ویو بسیار بسیار ضروری است؛ چون با تعداد ویو زیاد، می توانند پست خود را به اکسپلورر انتقال دهند که بسیار مهم است و می توانند، مشتری های بیشتری جذب کنند.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست بازپرداخت

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب