خرید کامنت اینستاگرام

اینستاگرام،برنامه محبوب هم رسانی عکس ها و ویدیو ها است که کار خود را از سال 2010 میلادی شروع کرده است و تا کنون،به روز رسانی های متعددی در مسیر خود داشته است.زیر هر پست کاربران اینستاگرام عکس یاویدیو(،گزینه هایی از قبیل لایک،اشتراک،ذخیره  پست و کامنت)وجود دارد.
اگر از اینستاگرام برای کسب و کار خود و فروش محصول استفاده میکنید تاثیر کامنت را نادیده نگیرید.
کاربران قبل از خرید محصولات شما ابتدا به سراغ نظرات پست شما می روند و اگر تعداد نظرات مثبت در زیر پست های شما زیاد باشد تاثیر زیادی بر جلب اعتماد آن ها دارد.
اما همیشه کاربران نظر نمیدهند چه کنیم؟
حتما برای شماهم‌پیش آمده که تعداد کامنت های پست هایتان کاهش پیدا میکند و این موضوع اصلا برای صاحبان کسب و کار خوشایند نیست در اینجا ما به شما خرید کامنت را پیشنهاد میکنیم .
کامنت ها به دو نوع سفارشی و رندوم تقسیم می شوند.
شما در کامنت های رندوم‌انتخاب نمی کنید که چه متنی باشد اما در کامنت های سفارشی می توانید متن هایی که می خواهید را سفارش دهید که این موضوع خود به فروش شما کمک می کند.

برای مثال اگر پست شما فروش محصول نیست انتشار ویدئو یا عکس فان،فلسفی و… است شما میتوانید از کامنت رندوم استفاده کنید اما اگر پست شما فروش محصول است و نیاز به نطراتی مرتبط با محصولتان دارید می توانید از کامنت های سفارشی استفاده کنید.

کامنت چه تاثیری در فروش ما دارد؟

وقتی کاربران وارد پیج شما می شود، بعد از پسندیدن محصول شما به سراغ نطرات می روند. اگر در کامنت ها نطرات منفی باشد قطعا منصرف می شوند و اگر نطرات مثبت باشند راغب به خرید محصول شما می شوند و اوج فاجعه آن جاست که نظری در زیر پست شما نباشد اینگونه کلا دچار تردید می شوند که در اکثر موارد به شما اعتماد نخواهند کرد.

پس شما مجبور به خرید کامنت هستین تا اعتماد مخاطب را جلب کنید اما حواستان باشد اگر با کامنت ها بخواهید خریداران را گول بزنید با توجه به اینکه شما را ریپورت می کنند اینستاگرام هم بعد از مدتی شمارا بلاک میکند. پس از این روش ها برای اهداف نادرست استفاده نکنید.

کامنت اینستاگرام دیگر چه کمکی میکند؟

همانطور که در مقاله های قبلی اشاره کردیم راه یافتن در اکسپلور(سرچ) اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در رشد شما و فروش محصولتان دارد پس باید راه های رسیدن به اکسپلور را فراموش نکنید.

یکی از راه های بالا آمدن در اکسپلور اینستاگرام استفاده از کامنت است. همانطور که قبلا اشاره کردیم لایک و کامنت نشان دهنده ی تعامل با مخاطب است و اگر این تعداد بالا باشد شما در اکسپلور پیشرفت شایانی خواهید داشت.

ایران فالوور24 با کیفیت ترین کامنت ها را به کاربران عزیز عرضه میکند.

چرا ایران فالوور24؟

  • ایران فالوور یکی از قدیمی ترین مرجع فروش فالوور است با بیشتر از سه سال نیم سابقه کاری

  • هزاران سفارش موفق

  • بیشترین تنوع ممکن در سرور ها که سبب راحتی انتخاب شما عزیزان میشود.

  • پشتیبانی 24 ساعته

  • کاملا معتبر

  • قیمت مناسب

  • اراىه خدمات با کیفیت

  • تضمین کامل خدمات (با توجه به توضیحات )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست بازپرداخت

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب