خرید کامنت سفارشی اینستاگرام

 اگر با ایران فالوور24 همراه بوده اید حتما تا به الان از اهمیت ویژه کامنت ها باخبر هستین. اگر مقاله هارا مطالعه نکردین بهتون پیشنهاد میکنیم حتما سری به مقاله های خرید کامنت اینستاگرام و خرید کامنت رندوم بزنید تا کاملا با تاثیر کامنت ها در پیشرفت پیج خود آشنا شوید.

همانطور که میدانید برای رشد پیج خود علاوه بر تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطبین، استوری و…. شما نیازمند خرید فالوور، لایک و کامنت هستین. اکثر کاربران به تعداد فالوو ولایک هایشان اهمیت بسیار زیادی می دهند اما نباید تاثیر کامنت ها را در رشد پیج نادیده گرفت.

کامنت ها نشان دهنده ی جذاب بودن پست شما و با اهمیت بودن آن برای کاربران است که وقت می گذارند و برایتان کامنت میگدارند. تعداد کامنت ها هر چه بیشتر باشد نظر بقیه ی کاربران هم جلب می کند و ممکن است باعث شود تا آن هاهم تشویق شوند تا برای شما کامنت بگذارند و شما می توانید با تعامل درست با آن کاربر او را تبدیل به مشتری یا مخاطب فعال پیچ خود کنید.  علاوه بر آن این کامنت ها سبب رفتن پست شما به قسمت اکسپلور (سرچ) می شود. همانطور که میدانید طبق آمارهای گرفته شده پر مخاطب ترین بخش اینستاگرام اکسپلور اینستاگرام می باشد که شما می توانید از این طریق مخاطبان زیادی جذب کنید و آن هارا تبدیل به مشتری کنید. بنابراین هرچه کامنت ها بیشتر باشد پست شما از امتیار بیشتری برای دیده شدن برخوردار می شود. اما شما نمی توانید دست روی دست بگذارید تا کاربران در مدت زمان طولانی بیایند و کامنت بگذارند این کار بتعث به تعویق افتادن پیج شما می شود.

اما راه حل چیست؟ خرید کامنت به شما کمک میکند تا هم سریع تر به اکسپلور راه پیدا کنید و هم اینکه مخاطبین خود را ترغیب به نظردادن کنید.

نمی خواهم کامنت ها غیر مرتبط با محصولاتم باشند.

خیلی از کاربران هنگام به این دلیل  دچار تردید در خرید کامنت ها می شوند که می خواهند کامنت ها مرتبط با محصول هایشان باشد و کامنت های غیر مرتبط را ترجیح نمی دهند. ما به شما کامنت های سفارشی را پیشنهاد می دهیم.

کامنت سفارشی چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

کامنت سفارشی برای آن دسته از ادمین های پیجی که برایشان مهم است که کامنت هایی که میخرند مرتبط با پستشان باشد یا کامنت هدفمندی را در ذهن دارند مناسب است. این کامنت ها متن هایی است که خودتان مینویسید و انتخاب میکنید و این امر به شما کمک می کند تا پیج را در راسته ای که میخواهید هدایت کنید.

نکته:موقع سفارش کامنت ها در پیجتان حواستان به تعداد فالوورها و لایک هایتان باشد که تعداد کامنت ها بطور غیر معمول زیاد نباشد این موضوع کاربران را به شک می اندارد و مانع اعتماد آن ها می شود.

از کامنت ها در مسابقات استفاده کنید.

خیلی از پیج ها مسابقات را پست میکنند و از کاربران دیگر میخواهند که نظر دهند که کدام یک از آن ها بهتر است که شما با استفاده از لایک سفارشی می توانید در این مسابقات پیروز میدان شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست بازپرداخت

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب